Go to top

Teqnow en ALURVS.nl tekenen partnerovereenkomst

André van der Leest, projectleider van Teqnow en Jeroen Opstal, directeur ALURVS.nl hebben op 24 juni een partnerovereenkomst getekend.

Technologische ontwikkelingen gaan hard, heel hard. Zo snel dat het voor MKB-metaalondernemers lastig kan zijn om alles goed te begrijpen, bij te houden en te beoordelen welke kansen het biedt. Met Teqnow vergroot Koninklijke Metaalunie de aandacht van het MKB-metaal voor toptechnologieën en stimuleert het de toepassing ervan.

ALURVS.nl is trots op dit partnerschap en ondersteunt Teqnow met technische kennis omtrent de materialen Aluminium en Roestvast Staal. Voor meer informatie klikt u hier


Share this

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de wekelijkse Nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle niet te missen ontwikkelingen in de Aluminium Roestvast en Staal branche!

Velden met een * zijn verplicht